українська російська англійська
На Черкащині до бюджету додатково надійшло понад 130 тис. грн.
04.07.2012 | 10:44
Черкаська ОДА

До бюджету додатково надійшло понад 130 тис. грн.

Таким є результати роботи, яку з лютого 2012 року розпочали працівники підрозділів погашення податкового боргу Черкаської області щодо скорочення кількості дрібних боржників, які мають податковий борг по платежах до бюджету в сумі до 1,0 тис. гривень.

Про це повідомив заступник голови ДПС у Черкаській області Павло Шпундра.

«Робота щодо ліквідації такої заборгованості проходить за кількома напрямками, – наголошує Павло Шпундра. – З такими платниками проводились зустрічі, оприлюднювались списки з їх прізвищами, надсилались листи про відповідальність, яка виникає у разі несплати боргу.

У результаті проведеної роботи 16 районів області взагалі не мають боржників вищезазначеної категорії.

«Суттєвого результату в цьому напрямку досягнуто працівниками ДПІ у м. Черкасах, – наголошує Павло Шпундра. – З початку року кількість боржників, що не перебувають у процедурі банкрутства і мають суму боргу менше 1 тис. грн., скорочено на 93%, в результаті погашено податкового боргу на суму 102,8 тис. грн.

Робота в цьому напрямку, спрямована на забезпечення підвищення платіжної дисципліни, продовжується і має на меті досягнення повного і своєчасного розрахунку платників податків з бюджетами.

 

 

версія для друку