українська російська англійська
Українські учні - призери міжнародного науково-мистецького конкурсу
04.07.2012 | 11:02
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

23-29 червня 2012 року в м. Освего (штат Нью-Йорк, США) в університеті SUNYOSWEGO проведено фінал Міжнародного конкурсу наукових та мистецьких робіт учнів «Genius».

З 2011 року Україна є повноправною країною-учасницею конкурсу. Організатором національного етапу в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Науковий конкурс «Genius» проводиться за категоріями: екологія та біорізноманіття; стан навколишнього середовища (повітря, води, ґрунту); ресурси та види енергії; екологія людини; особлива проблема: усунення нафти з води.

Мистецький конкурс «Genius» проводиться за такими категоріями: концептуальний дизайн плакату; короткометражний фільм; сатирична ілюстрація; цифрові ЗМІ; фотографія.

у цьому році до участі у фіналі конкурсу «Genius» запрошено 386 учасників із 46 країн світу та 32 штатів США. Загальною тематикою конкурсу є екологія в усіх її аспектах (екологія людини, біорізноманіття, покращення якості навколишнього середовища тощо).

Честь України на Міжнародному конкурсі захищали переможці національного етапу 2012 року.

Індивідуальний проект «Модифікація природних сорбентів України і можливості їх дослідження» представляла Христина Ганзюк, вихованка Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру,  учениця 10 класу Технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького, яка виборола бронзову медаль.

За командний проект «Ефект попкорну – отримання високодисперсних порошків за допомогою мікрохвильової обробки» Марія Леонова та Анастасія Руда, вихованки Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центу,  учениці 11 класу Комунального закладу освіти «Хіміко-екологічний ліцей» м. Дніпропетровськ, нагороджені бронзовою медаллю.

Додаткова інформація про конкурс та умови участі на сайті НЕНЦ: www.nenc.gov.ua

 

версія для друку