українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив подвоїти темпи інфраструктурного оновлення країни
04.07.2012 | 12:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів доручив подвоїти темпи інфраструктурного оновлення країни.

Глава Уряду доручив Міністерству фінансів врахувати в бюджетному плануванні на 2013, 2014, 2015 і наступних років кошти на відповідні темпи зростання інфраструктурного будівництва.

За словами Миколи Азарова, для цього в Україні є все: «Вивільнилися ресурси. Сформовані колективи, здатні будувати і обслуговувати найскладніші об’єкти». Він висловив впевненість, що кожен з цих колективів знайде своє місце у проектах модернізації країни.

Крім того, Прем’єр-міністр відзначив, що Україна почала надолужувати втрачений час. «У нас на десятиріччя вистачить роботи з будівництва сучасних аеропортів у кожному обласному центрі, десятків тисяч кілометрів автомагістралей, швидкісних залізниць, лікувально-діагностичних центрів, новітнього житла навзамін «хрущоб» - тобто, всього того, що визначає якість життя людей і водночас є каталізатором економічного зростання», - наголосив Микола Азаров.

версія для друку