українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Боротьба з бідністю - історичний виклик для української влади
04.07.2012 | 14:15
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Головним історичним викликом для влади сьогодні є боротьба з бідністю. Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко у  авторській статті для газети «Урядовий кур’єр».

«Головним історичним викликом для нас сьогодні є боротьба з бідністю. Цим пояснюється те, що першочерговим напрямом витрачання бюджетних коштів Уряд обрав соціальну сферу», - зазначив Сергій Тігіпко. 

За словами Віце-прем’єр-міністра, сьогодні бідність поширена в основному серед людей пенсійного віку, тож підвищення пенсій є найбільш дієвим способом боротьби з нею. Сергій Тігіпко нагадав, що в рамках соціальних ініціатив Президента, Уряд уже підвищив пенсії для 12,9 млн. пенсіонерів, виплати для інвалідів та учасників війни, розпочато виплати за знеціненими вкладами колишнього Ощадбанку СРСР.

«У результаті цих кроків удвічі - з 7,6 до 3,7 млн. осіб - скоротилася кількість пенсіонерів, розмір пенсії яких не досягає 1000 гривень. Це перші підсумки реальної боротьби з бідністю», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

«Боротьба з бідністю завжди залишатиметься головним завданням Уряду. Підкреслю: підвищення соціальних стандартів і виплат має не разовий, швидкоплинний характер. Виплати триватимуть і надалі, як це передбачено планом Президента до 2015 р. Реальне економічне зростання буде конвертуватися у відновлення соціальної справедливості. Забезпечити поколінню батьків гідні умови життя - обов'язок нашого покоління. Ми перед ними у великому боргу. А борги потрібно віддавати», - підсумував Сергій Тігіпко.

 

 

версія для друку