українська російська англійська
С.Тігіпко: Виведення зарплат і робочих місць з тіні дозволить підвищити пенсії майже на 300 грн.
04.07.2012 | 14:25
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Виведення заробітних плат та робочих місць із тіні дозволить підвищити виплати українським пенсіонерам більш ніж на 300 гривень, пише в своїй авторській статті Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. Матеріал надрукований в газеті «Урядовий кур’єр».

 «За найобережнішими оцінками науковців, нині зі 145 млрд. гривень фонду заробітної плати не сплачується жодної копійки податків і зборів. Тим часом сплата соціальних відрахувань із цих коштів дала б можливість додатково підвищити пенсії більш ніж на 300 гривень кожному українському пенсіонерові», - вважає Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що для вирішення цього завдання до кінця нинішнього року буде прийнято комплекс заходів щодо детінізації зарплат і робочих місць.

«Обкладення податками і зборами тіньового фонду заробітної плати збільшило б надходження до Пенсійного фонду на 45-50 млрд. грн. на рік. Навіть якщо нам вдасться на першому етапі легалізувати тільки половину заробітних плат і робочих місць, що перебувають у тіні, це дасть можливість підвищити всі пенсії на 160 грн.», - підрахував Сергій Тігіпко.

версія для друку