українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Соціальне зобов'язання держави - зупинити занепад на селі
04.07.2012 | 14:44
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На сьогодні пріоритетним завданням Міністерства аграрної політики та продовольства України є комплексне реформування аграрного сектору, яке повинне не лише вирішити економічні проблеми сільської місцевості, а й враховувати соціальні інтереси селян. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Президент України у щорічному посланні до Верховної Ради наголосив, що вирішення соціальних проблем на селі, як-от надання нових робочих місць, розбудова інфраструктури, забезпечення освіти та медицини, є пріоритетним у роботі держави.

«Міністерство підтримує таку позицію, оскільки на сьогодні частка сільського населення перевищує 30%, тому реформувати аграрний сектор без стимулювання його головного учасника – селянина – неможливо. Саме тому на сьогодні наше соціальне зобов’язання – зупинити занепад на селі, дати можливість сільгоспвиробнику заробляти та отримувати необхідні послуги на рівні жителями міст», - наголосив Микола Присяжнюк.

Вирішення цих проблем неможливе без економічного підґрунтя, забезпечення якого покладене в основу програми Мінагрополітики «Рідне село».

«Головний принцип ініціативи «Рідне село» - це сільськогосподарська кооперація, яка, об’єднуючи масиви сільгосппродукції, дасть змогу дрібному товаровиробнику стати конкурентоспроможним учасником на внутрішньому та зовнішньому ринках та створити умови для збагачення сіл. Відтак це дасть поштовх для вирішення проблеми з безробіттям, занепадом інфраструктури, а також фінансово мотивуватиме населення до комфортного життя на селі», - зазначив Міністр.

 

версія для друку