українська російська англійська
Компенсації вкладникам Ощадбанку СРСР профінансовано на 3 млрд. грн.
04.07.2012 | 15:26
Прес-служба Міністерства фінансів

Станом на 3 липня 2012 року Міністерством фінансів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 346 профінансовано з державного бюджету, а АТ «Ощадбанк» фактично отримано 3 млрд. грн. (у тому числі 02.07.2012 – 1 млрд. 500 млн. грн.) для здійснення компенсаційних виплат вкладникам Ощадного банку СРСР.

Варто зазначити, що Міністерство фінансів своєчасно та у повному обсязі забезпечує фінансування видатків на здійснення компенсаційних виплат вкладникам Ощадного банку СРСР.

Нагадуємо, що зазначеною постановою також передбачено механізм проведення компенсаційних виплат, відповідно до якого вкладник може використати компенсаційні кошти, зараховані на його поточний рахунок, шляхом отримання готівки, перерахування на депозитний чи інший рахунок в банку з використанням спеціального платіжного засобу «Національна картка», видача якої громадянам України здійснюється безоплатно.

За інформацією Ощадного банку, обслуговування вкладників його установами здійснюється у відповідності до визначених місця, дня та часу, а в разі виникнення питань серед клієнтів проводиться роз’яснювальна робота. Таким чином, порядок виплат для вкладників у поточному році є набагато зручнішим.

 

версія для друку