українська російська англійська
Петро Порошенко: Процедуру держзакупівель необхідно спростити
04.07.2012 | 16:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Процедура держзакупівель повинна бути спрощена для державних підприємств, які здійснюють закупівлі не за рахунок бюджетних коштів. Про це під час брифінгу в Будинку Уряду заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко.

На переконання Міністра економічного розвитку та торгівлі, більшість підприємств в Україні необхідно приватизувати. "Державні підприємства, абсолютна їх більшість, мають бути приватизовані та втратити статус державних підприємств», - зазначив Петро Порошенко

За його словами, держава здебільшого не є ефективним власником, тому проблему конкурентоспроможності підприємств необхідно вирішувати шляхом їх приватизації. Саме тому,підкреслив Петро Порошенко, Уряд прийняв рішення суттєво скоротити кількість підприємств, які залишаються в держвласності: «Їх з 1 тис. 492 передбачається скорочення до чисельності менше 300», - додав урядовець.

Він зазначив, що для тих підприємств, які залишаться в державні власності, і які не використовують кошти держбюджету, повинна бути суттєво спрощена чи скасована складна процедура держзакупівель. При цьому, він підкреслив, що діяльність таких підприємств, особливо в питаннях реалізації закупівель, повинні залишатися прозорою.

 

версія для друку