українська російська англійська
Київ і Рим співпрацюватимуть в туризмі, культурі, бізнесі та освіті
04.07.2012 | 17:34
Київська МДА

Культура, туризм, бізнес та освіта – такі перспективні напрямки співпраці між Києвом та Римом окреслили під час офіційної зустрічі голова КМДА Олександр Попов та Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні Фабріціо Романо. Європейський дипломат подякував керівникові столичної держадміністрації за якісну підготовку і проведення на найвищому рівні чемпіонату Європи з футболу та наголосив, що Київ до глибини душі вразив італійських туристів своєю гостинністю, архітектурою та живописними краєвидами. А відтак пан Романо прогнозує активізацію співпраці між Україною та Італією у туристичній галузі. Водночас, за його словами зацікавленість у співпраці з Києвом висловлюють представники найпотужніших бізнес-компаній Італії.

«11 та 12 липня на базі посольства Італії в Києві відбудеться бізнес-форум за участю найпотужніших будівельних компаній Італії. А вже восени ми плануємо провести великий Україно-Італійський різносторонній економічний та інвестиційний форум. Ми дуже сподіваємося на співпрацю з керівництвом Києва щодо підготовки та проведення цих заходів. Переконаний, що така співпраця принесе хороші результати для обох країн», – розповів Фабріціо Романо.

Зі свого боку, голова КМДА запевнив, що влада Києва зацікавлена підтримати проведення форумів та має намір стати активним учасником цих заходів. Він також подякував Послу Італії за співпрацю в освітній та культурній галузях і висловив сподівання щодо поглиблення такого співробітництва.

версія для друку