українська російська англійська
Микола Азаров: На парламентських виборах усі виборчі дільниці буде обладнано веб-камерами
04.07.2012 | 17:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

До проведення парламентських виборів прийнято рішення обладнати усі виборчі дільниці веб-камерами. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на зустрічі з членами делегації Парламентської асамблеї НАТО, яка відбулася сьогодні в Києві.

«Ми ухвалили рішення  усі 34 тисячі дільниць облаштувати веб-камерами, і кожен зможе 28 жовтня в режимі он-лайн зі свого комп’ютера побачити хід голосування на будь-якій дільниці», - підкреслив Микола Азаров.

Глава Уряду нагадав, що наприкінці року в Україні відбудуться парламентські вибори. «Уряд зробить все, щоб ці вибори були чесними, демократичними, прозорими», - сказав Микола Азаров.

Він також додав, що до спостереження на виборах запрошено представників практично усіх європейських організацій. «У нас 34 тисячі виборчих дільниць. Якщо буде бажання направити 34 тисячі спостерігачів -  будь-ласка, ми усіх готові прийняти. Ми прийняли 2 мільйони гостей на Євро-2012, усіх розмістили, усі були задоволені. Тому 34 тисячі спостерігачів – це не так багато», - звернувся Микола Азаров до членів делегації Парламентської асамблеї НАТО.

При цьому Глава Уряду України нагадав, що за виборами Президента України спостерігало 4,8 тисячі спостерігачів. «Нам нарешті хочеться припинити всяке базікання  про те, що вибори хтось хоче сфальсифікувати. Ми витратимо кілька сотень мільйонів доларів, але створимо систему, яка забезпечить абсолютно прозорі вибори», - наголосив Прем’єр-міністр України.

 

версія для друку