українська російська англійська
М.Азаров: Ставленням до закону про регіональні мови опозиція заперечує право половини населення України розмовляти рідною мовою
04.07.2012 | 18:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Дії парламентської опозиції при ухваленні закону про регіональні мови свідчать, що  опозиція заперечує право половини населення України спілкуватися рідною мовою. Таку думку висловив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з делегацією Парламентської асамблеї НАТО, яка відбулась сьогодні в Києві.

«Про якість нашої опозиції ви можете пересвідчитись на прикладі ухвалення закону про регіональні мови. Це лакмусовий папір для нашої опозиції: вона заперечує право половини населення України розмовляти рідною мовою», - наголосив Глава Уряду України.

«Спитайте в опозиції, з якою ви зустрічалися: чому вони категорично проти та заблокували роботу парламенту через це? Хто насправді демократи – ми чи вони? Ми ухвалюємо абсолютно європейський закон, який надає право усім національностям спілкуватися рідною мовою», - додав Прем’єр-міністр України.

Микола Азаров також звернув увагу членів делегації на неприпустимість нехтування регіональними мовами. «Ми хочемо, щоб європейські політики звернули на це увагу: знайдіть хоча б одну країну Європейського Союзу, де дитині заборонено спілкування рідною мовою під час шкільної перерви», - відзначив Глава Уряду України.

 

версія для друку