українська російська англійська
Микола Азаров: Аграрії зацікавлені в експортуванні зерна на довготривалій основі
05.07.2012 | 11:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Експортні поставки зернових повинні відбуватися на довготривалій основі. Це забезпечить вітчизняним аграріям стабільне замовлення. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час робочої поїздки до Житомирської області. 

«Наша справа сприяти, щоб наші аграрії могли задовольняти внутрішні потреби та відправляти залишки зерна на експорт», - на цьому наголосив Прем’єр-міністр під час ознайомлення з роботою ТОВ «Україна» в селі Водотиї Брусилівського району.

За словами Миколи Азарова, експортні поставки мають відбуватися на довготривалій основі: «Щоб на 10-15 років ми мали стабільне замовлення».

Під час перебування в ТОВ «Україна» Глава Уряду оглянув поле з посівами зернових, зокрема ріпаку, а також ознайомився з підготовкою сільськогосподарської техніки зі збирання зернових культур та з власними елеваторними потужностями підприємства.

Прем’єр-міністр звернув увагу на необхідність створення селянських кооперативів поряд з приватними підприємствами. Також він акцентував увагу на довготривалих планах держави у галузі розвитку сільського виробництва. «Людям треба чітко казати, що наш курс довготривалий. Це не разові вливання, це буде років 10, поки ми не розвинемося», - підкреслив Микола Азаров, коментуючи заходи щодо збільшення поголів’я тваринництва. За його словами, ці кошти повинні спрацювати на підйом села.

Крім того, під час спілкування Глава Уряду звернув увагу на необхідність розвитку вітчизняного машинобудування в контексті задоволення потреб виробників в сільськогосподарській техніці, зокрема для зернозбирання.

версія для друку