українська російська англійська
План надходжень до бюджету Києва виконано майже на 90%
05.07.2012 | 11:44
КИЇВСЬКА МДА

За перше півріччя 2012 року до загального фонду бюджету Києва надійшло 4,5 млрд. грн. Це становить 89,6% від плану і на 450,2 млн. грн. більше аналогічних надходжень минулого року. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, податок на доходи фізичних осіб залишається найвагомішим джерелом наповнення дохідної частини загального фонду бюджету Києва, і складає 73,9 %.

«Виконання цього показника у нас майже стовідсоткове – при плані 3,36 млрд. грн., ми отримали 3,3 млрд. грн. Але для міста є дуже актуальним питання щодо повернення норми зарахування до бюджету міста Києва 100% податку на доходи фізичних осіб, адже цифра надходжень сьогодні могла б бути 6,6 млрд. грн. Ми неодноразово зверталися до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України з цього питання. У Верховній Раді України знаходяться на розгляді законопроекти з зазначено питання, але на сьогоднішній день це питання залишається не вирішеним», — зазначив Руслан Крамаренко.

Другим за обсягом джерелом надходжень до загального фонду бюджету Києва є плата за землю – у першому півріччі ці надходження склали 942,9 млн. грн.

До спеціального фонду бюджету міста Києва надійшло 702,1 млн. грн., що становить 89,8 % від плану на 6 місяців. До бюджету розвитку надійшло 532,9 млн. грн., що становить 87,1% від плану.

«Основна позиція, яка може бути недовиконана – це плата за землю. Причинами не виконання є неврегульованість на законодавчому рівні питань оформлення земельних ділянок, де не оформлено право установчих документів, та приведення у відповідність до норм Податкового кодексу України договорів оренди землі, ставки за якими нижче трьохкратного розміру», – зазначив Руслан Крамаренко.

 

 

 

версія для друку