українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд України приділяє велику увагу розвитку відносин з Росією
05.07.2012 | 14:52
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд України приділяє велику увагу розвитку відносин з Російською Федерацією. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров в інтерв’ю Житомирській обласній телерадіокомпанії в рамках своєї робочої поїздки на Житомирщину.

«Велику увагу приділяємо розвитку наших відносин з Росією. Це найбільший наш ринок - обсяг товарообороту сягнув 55 млрд. доларів. Це дуже великий обсяг товарообігу», - наголосив Микола Азаров.

Він також зазначив, що крім того, Уряд веде пошук ринків збуту українських товарів в країнах Азії, Африки, Південної Америки.

«Скрізь, де наша продукція може знайти попит, ми ведемо роботу. В умовах фінансово-економічної кризи в Європі, це дуже важливо для нас», - сказав Глава Уряду.

Він зокрема пояснив, що ознакою фінансово-економічної кризи в Європі є падіння обсягів виробництва, що може привести до зниження попиту і на українську продукцію.

«Третина нашої продукції йде в ЄС. Якщо країни менше будуть виробляти, значить, вони менше будуть споживати. А куди ж тоді дівати нашу продукцію?» - зазначив Прем’єр-міністр України Микола Азаров та додав, що в цьому контексті Україна велику увагу приділяє розвитку торгівельних відносин з Росією.

 

версія для друку