українська російська англійська
Українські "командос" вирушили до місця проведення навчання "Сі Бриз-2012"
05.07.2012 | 15:44
Прес-служба Міністерства оборони

Багатокілометровими маршами автомобільної та броньованої техніки морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України гірськими дорогами Криму розпочалася участь наших «чорних беретів»  в українсько-американському навчанні «Сі Бриз – 2012».

Колона у складі УРАЛів та КАМАЗів подолає понад півтисячі кілометрів південними областями України. Загальне керівництво переміщенням техніки здійснює командир окремого батальйону морської піхоти Центру військ берегової оборони ВМС ЗС України підполковник Олександр Конотопенко.

До офіційного відкриття навчання, що відбудеться 9 липня, зведена рота морської піхоти під керівництвом капітана Олега Савінова на БТР-80 здійснить 200-кілометровий марш в район Південної військово-морської бази Військово-Морських Сил України. Звідси броньована техніка прибуде морем на Одещину.

В районі озера Донузлав запланована кількаденна морська і десантна підготовка «командос» із плаву на БТР-80, завантаження на великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський» і перехід морем.

Під час навчання «Сі Бриз–2012» підлеглі капітана Олега Савінова пройдуть перевірку на взаємосумісність з кращими бойовими підрозділами світу. «Морські вовки» виконають безліч бойових елементів тактичної підготовки та у повному обсязі відпрацюють миротворчу та антитерористичну програму.

 

 

версія для друку