українська російська англійська
В Україні достатньо сертифікованих зернових складів для прийому урожаю
05.07.2012 | 16:40
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

На сьогодні потужність сертифікованих зернових складів в Україні є достатньою, аби  прийняти урожай 2012 року. Так, наразі нараховується біля 620 готових елеваторів, і робота  щодо сертифікації продовжується. Про це повідомив перший заступник голови Державної інспекції сільського господарства України Юрій Марчук в коментарі «5 каналу».

«Роботу щодо сертифікації ми продовжуємо проводити щомісячно, тільки в липні близько 40 елеваторів подали заявки на її підтвердження. Робота важлива, особливо у період підготовки до прийому зерна, тому що мова йде не тільки про якість роботи самого елеватора, але, в першу чергу, його стан - протравлення, підготовка приміщення тощо. Втім, уже на сьогодні потужність сертифікованих зернових складів в Україні є достатньою, аби  прийняти урожай 2012 року», - зазначив перший заступник голови Держсільгоспінспекції.

На сьогодні наповненість зернових складів складає 26% до наявної місткості. Тобто, запевняють у відомстві, хід підготовки матеріально-технічної бази зернових складів до приймання нового урожаю йде відповідно до запланованих термінів і повинен належним чином зберегти майбутній урожай.

«У середньому на елеваторах знаходиться біля 7 млн. тонн зерна урожаю 2011 року, що по Україні складає близько 26%. Але кожен день збирання урожаю піднімається на північ України. Вже сьогодні комбайни працюють на території Харківської, Полтавської областей, щоденно наростає потужність прийому зерна, і ця робота виконується в достатньо стабільному темпі», - зазначив Юрій Марчук.

 

 

 

версія для друку