українська російська англійська
На Буковині після реконструкції відкрито центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів
05.07.2012 | 16:50
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Обов’язок влади – дбати про майбутнє підростаючого покоління. На цьому акцентував увагу голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв сьогодні, 5 липня, на відкритті після реконструкції районного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у місті Сокиряни. Це перший центр реабілітації в районі, і він був реконструйований без залучення бюджетних коштів. На реконструкцію приміщення було витрачено понад мільйон гривень. За ці кошти замінили покрівлю, встановили системи опалення водопостачання та водовідведення, придбали нові меблі для кабінетів, кімнат та спеціальні тренажери для дітей з особливими потребами.

Керівник крайової виконавчої влади підкреслив, що громадськість та влада зобов’язані спільно вирішувати проблеми дітей, на долю яких випали важкі випробування хворобами. «Діти мають відчувати постійну турботу, піклування та впевненість у майбутньому, - сказав Михайло Папієв. - Саме в цьому полягає наша спільна робота».

Голова облдержадміністрації висловив переконання, що дітям, які перебуватимуть у Центрі, буде комфортно і затишно: «Я переконаний, що в оновленому закладі кожна дитина отримає всебічний розвиток своїх інтересів та здібностей. А ще маю мрію, щоб ці діти ходили до школи, мали гідну роботу та були щасливими». Михайло Папієв вручив працівникам Центру Почесні грамоти обласної державної адміністрації.

 

версія для друку