українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Розвиток економіки забезпечить українцям гідний соціальний захист
05.07.2012 | 17:13
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Уряд здійснює рішучі кроки для покращення життя найуразливіших категорій українців – інвалідів, ветеранів, дітей-сиріт та одиноких батьків. Про це Віце-прем’єр-міністр України-Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час зустрічі з головами громадських рад при центральних та місцевих органах виконавчої влади.

«Роботу влади повинні характеризувати не заяви, а конкретні справи. Соціальні ініціативи Президента я вважаю певним підсумком першого етапу нашої роботи», -- заявив урядовець. Сергій Тігіпко поінформував голів громадських рад про хід виконання президентських ініціатив і підвищення соціальних стандартів, а також – про найближчі плани Уряду. Зокрема, він наголосив, що прийняття нової редакції закону про зайнятість дозволить значно посилити конкурентоздатність на ринку праці молоді, працівників віком старше 45 років, одиноких батьків та інших громадян, яким важко знайти роботу.

«Постійне посилення соціального захисту можливе за умов зростання економіки, тому першочергову увагу Уряд приділятиме залученню інвестицій та створенню сприятливих умов для розвитку підприємництва. Особливо важливим вважаю зменшення втручання у діяльність бізнесу з боку контролюючих органів. Паралельно найближчим часом ми активізуємо роботу з детінізації робочих місць і заробітних плат. Це важливо як для пенсіонерів, так і для відновлення чесної конкуренції в економіці», -- зауважив Віце-прем’єр-міністр.

версія для друку