українська російська англійська
На Волині сертифікують склад для зберігання зерна
06.07.2012 | 11:10
Волинська ОДА

У смт. Луків Турійського району Волинської області на базі сільськогосподарського підприємства «Міленіум» спеціалісти управління контролю якості с/г продукції державної інспекції сільського господарства Волинської області, карантинної служби та служби захисту рослин проводять сертифікатну перевірку на відповідність послуг зберігання зерна у складських приміщеннях.

Начальник управління контролю якості с/г продукції державної інспекції сільського господарства Волинської області Наталія Момчева зазначила, що лабораторія цього підприємства вже пройшла атестацію, нині ж фахівці перевіряють документи, складські приміщення та матеріально-технічну базу. Опісля, спеціалісти приймуть рішення та підпишуть акт про відповідність чи не відповідність належних умов для зберігання зерна та подальшої його експлуатації. Остаточну крапку у наданні чи не надані дозволу визначать у Києві.

Директор сільськогосподарського підприємства Євген Дудка зазначив, що в Лукові планують створити сушильний комплекс та реконструювати елеватор, де будуть надаватись послуги зі зберігання зерна та вузькоколійкою транспортуватимуть його до Європи.

 

версія для друку