українська російська англійська
Прем'єр-міністр взяв участь у закритті 10-ї сесії Верховної Ради України VІ скликання
06.07.2012 | 14:58
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь у закритті 10-ї сесії Верховної Ради України VІ скликання.

Церемонія закриття сесії відбулася у п’ятницю, 6 липня 2012 року, в Києві.

Найбільш важливими документами, які були ухвалені під час сесії, що минула, стали Кримінально-процесуальний кодекс України та Митний кодекс України.

За час 10-ї сесії Верховна Рада провела 60 ранкових та вечірніх пленарних засідань, а також одне позачергове засідання. При цьому, проведення 9 пленарних засідань було заблоковано опозиційними фракціями. Протягом 10-ї сесії відбулися парламентські слухання, під час яких розглядалися кризові тенденції освіти в сільській місцевості та шляхи їх подолання, а також стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України.

За цей період народні депутати розглянули 736 законопроектів, з яких 222 акти було прийнято у першому читанні або за основу, 443 законопроекти відправлено на доопрацювання, 70 знято з розгляду.

При цьому, Верховна Рада розглянула 14 законопроектів, внесених Президентом України, 175 законопроектів, внесених Кабінетом Міністрів України, 1 - Національним банком України. Крім того,  546 законопроектів внесли народні депутати.

Серед розглянутих Верховною Радою законопроектів 227 актів регулювали питання галузевого розвитку, 209 – питання економічної політики , 154 – правові відносини.

11-а сесія ВРУ розпочне роботу у вівторок 4 вересня 2012 року.

 

версія для друку