українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Машинобудування має стати локомотивом економіки України
06.07.2012 | 16:33
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Машинобудівна промисловість України має стати провідною галуззю, яка виведе економіку країни з кризи. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні в Харкові під час відвідування заводу «Турбоатом».

«Я вважаю, що машинобудування - це локомотив, який зможе витягнути всю нашу економіку. Завдання влади сьогодні - прибрати «шлагбауми» на шляху розвитку машинобудування та всієї економіки», - заявив Сергій Тігіпко.

Віце-прем'єр-міністр зазначив, що насамперед йдеться про зниження адміністративного тиску на бізнес і дерегуляцію економіки. Крім того, держава повинна підтримати великі вітчизняні підприємства на зовнішніх ринках, зокрема, стимулюючи їх доступними кредитами.

«Великі заводи-експортери повинні мати підтримку держави. Насамперед, їх потрібно підтримати «довгими» кредитами», - вважає він.

Сергій Тігіпко також зазначив, що держава буде стимулювати підвищення оплати праці в машинобудуванні. «Питання престижності професії інженера, робітничих професій дуже добре вирішується підвищенням заробітної плати. Сьогодні це пріоритет держави», - зазначив Сергій Тігіпко.

 

 

версія для друку