українська російська англійська
7 липня відбудеться підписання угоди про співпрацю між Держводагентством і УСПП
06.07.2012 | 16:26
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

7 липня 2012 року о 12 годині відбудеться підписання угоди про спільну реалізацію статутних завдань між Держводагентством, в особі Голови Агентства В. Сташука, і Всеукраїнською громадською організацією «Український союз промисловців і підприємців», в особі президента УСПП А. Кінаха, яка сприятиме налагодженню спільної роботи задля впровадження ресурсозберігаючих технологій у водне господарство України.

Сторони презентуватимуть спільні державно-приватні проекти, які спрямовані на модернізацію інженерної інфраструктури насосних станцій каскаду Дніпровських водосховищ, зрошувальних систем, магістральних каналів, якими здійснюється перекидання води у маловодні регіони нашої держави, а також заходів із енергозбереження.

У заході також візьмуть участь фахівці Держводагентства, Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», науковці, експерти в галузі водного господарства, представники заінтересованих компаній, які займаються проектуванням і будівництвом міні-ГЕС.

До участі запрошуються представники засобів масової інформації.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 34, 3 поверх, зала засідань.

Акредитація за телефонами: 536-96-32, 097-936-75-10.

 

версія для друку