українська російська англійська
Микола Азаров: Українські спортсмени до Олімпіади підготовлені добре
06.07.2012 | 19:36
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров високо оцінює рівень підготовки українських спортсменів до літніх Олімпійських ігор, які пройдуть в поточному році в Лондоні.

«Я буду брати участь в церемонії відкриття Олімпійських ігор і в проводах наших спортсменів. І я оцінюю готовність наших олімпійців як хорошу», - заявив Микола Азаров на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Главі Уряду також імпонує бойовий настрій спортсменів та їх готовність боротися за честь країни.

Микола Азаров повідомив, що йому сподобалася і нова форма українських олімпійців: «Я був на представленні цієї форми. Була представлена форма для олімпійців і паралімпійців. Треба сказати, що мені вона дуже сподобалася. По-перше, вона зручна, виготовлена з практичних матеріалів і з вигадкою виконана в національних кольорах. Це дуже важливо», - підкреслив Глава Уряду.

За його словами, Уряд буде продовжувати підтримувати розвиток спорту в Україні і зробить все від нього залежне для того, щоб створити необхідну для цього спортивну інфраструктуру. Зокрема, мова йде про реконструкцію центрів Олімпійської підготовки, що особливо важливо в умовах можливого проведення в Україну Зимової Олімпіади.

 

версія для друку