українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Підготовка до Євро-2012 допомогла подолати економічну кризу
06.07.2012 | 19:51
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Проведення інвестиційних і будівельних заходів у рамках підготовки до Євро-2012 стало стимулом для української економіки і допомогло подолати економічну кризу. Про це Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні в Харкові під час прес-конференції.

«Потрібно чітко розуміти, що будівництво об'єктів до Євро-2012 дало економічний ефект. Будівельні проекти - найкраща підтримка економіки, це прекрасний стимул для економічного зростання», - заявив Сергій Тігіпко.

Віце-прем'єр зазначив, що підготовка до Чемпіонату сприяла підвищенню попиту на будівельні матеріали та робочу силу на внутрішньому ринку. «Споживає український метал, цемент. Створювалися робочі місця для наших громадян. Це хороша підтримка для економіки», - зазначив він.

Віце-прем'єр також підкреслив, що успішне проведення Євро сприяло зміцненню міжнародного іміджу України.

«Дуже добре, що ми зберегли обличчя перед усім світом. Два з половиною роки тому питання стояло про те, що Євро-2012 в Україну проводитися не буде. Те, що ми встигли зробити за такий короткий час, що ми на високому рівні провели Чемпіонат Європи, - це величезний успіх», - підкреслив Сергій Тігіпко.

Він також подякував Харків за Євро-2012. «Всі туристи виїхали звідси задоволеними. Вони побачили справжню Україну. Спасибі всім харків'янам, всьому керівництву Харківщини за це», - підкреслив Віце-прем'єр-міністр.

 

версія для друку