українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Вертикаль влади довела свою ефективність у боротьбі з бідністю
06.07.2012 | 19:57
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Економічне зростання та ефективна система влади в країні - це надійні гарантії перемоги над бідністю. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні в Харкові під час відвідування обласного шпиталю для інвалідів війни.

Віце-прем'єр зазначив, що в останні роки країна динамічно розвивається, за винятком 2008-2009 років. «У той час, коли в Україні була криза, яку недієздатна «помаранчева» влада посилила, допустивши падіння ВВП майже на 15%, сусідня Польща продемонструвала економічне зростання майже в 2 відсотки. Ці два роки були втрачені для України», - вважає Сергій Тігіпко.

За словами Віце-прем'єр-міністра, гарантією подолання бідності в Україні є ефективна влада, яка може забезпечити зростання економіки. «У нас є вертикаль - жорстка, але, найголовніше, - дієва. Влада повинна робити справу, вирішувати проблеми, а не говорити», - підкреслив Сергій Тігіпко. Віце-прем'єр додав, що нинішня команда влади успішно виконує свою роботу, а рівень бідності в країні поступово зменшується.

Сергій Тігіпко повідомив, що в рамках соціальних ініціатив Президента 12,9 млн пенсіонерів отримали підвищення виплат в середньому на 120 гривень, вдвічі зросли виплати для ветеранів до Дня Перемоги, збільшені виплати для учасників війни і сімей померлих інвалідів. Крім того, цього року вперше на 100 відсотків буде профінансовано забезпечення інвалідів візками та протезами, які вони зможуть отримати за індивідуальною заявкою. За словами Сергія Тігіпка, в результаті реалізації соціальних ініціатив кількість пенсіонерів, які отримують менше 1000 гривень, зменшилася вдвічі - з 7,6 до 3,7 млн осіб.

Нагадаємо, згідно з даними доповіді ООН, рівень бідності в Україні зменшився з 18,5% в 2010 році до 15,2% в 2011-му.

 

версія для друку