українська російська англійська
Микола Азаров: Після виборів веб-камери будуть використовуватися в системах громадської безпеки
07.07.2012 | 10:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Веб-камери, якими під час виборів обладнають виборчі дільниці, потім будуть використовувати для підвищення громадського порядку на вулицях населених пунктів. Про це повідомив Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

«Ми збираємося використовувати ці камери після виборів саме так, як ви пропонуєте, - відповів Азаров користувачеві. - Перш за все, з точки зору підвищення безпеки наших міст і населених пунктів.

Він нагадав, що недавно відвідував «Центр оперативного реагування міліції» (ЦОРМ) в Донецьку. В цей центр зводиться інформація вдеонаблюденія з 800 камер, встановлених на різних вулицях м. Донецька. «Практично вся центральна частина Донецька перебуває під постійним моніторингом правоохоронних органів. А швидкість реагування на звернення громадян по телефону 102 стала практично миттєвою. Тобто відразу ж, в режимі он-лайн, після отримання сигналу дається команда або пересувної міліцейської групи, або стаціонарним постам негайно пересуватися до місця події. Це дозволяє дуже швидко координувати зусилля правоохоронних органів. Я думаю саме так на першому етапі ми використовуємо ці камери після виборів», - пояснив Микола Азаров.

Крім того, Главу Уряду зацікавила пропозиція користувача Фейсбук встановити такі камери в кабінетах чиновників. «Ідея про встановлення веб-камер у кабінетах чиновників, на мій погляд, дуже правильна. Єдине: треба подумати з точки зору збереження державної таємниці, а в цілому Ваша пропозиція цікава», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку