українська російська англійська
Укрзалізниця продовжує діалог з громадськими організаціями
07.07.2012 | 13:41
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

6 липня начальник Головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександр Іванько та його заступники провели зустріч з представниками громадських організацій.

На зустрічі були присутні представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив», Харківської міської громадської організація «Енергія миру»  та молодіжної громадської організація «Молода Просвіта».

Головними темами обговорення стали графік руху поїздів 2011-2012 рр. та нова концепція розвитку залізничного транспорту України в умовах істотної зношеності пасажирського рухомого парку, його дефіциту та відсутністю державного фінансування оновлення парку пасажирського сектору.

Під час діалогу була піднята низка найгостріших питань, які стосуються залізничного транспорту України та шляхів його розвитку. Представники Укрзалізниці та громадських організацій домовились продовжувати конструктивний діалог під час громадських обговорень проблемних питань галузі та рівень її готовності задовольняти найвибагливіші вимоги пасажирів.

«Ми готові й надалі проводити такі зустрічі в усіх регіонах України, для того щоб уже на місцях за участю представників місцевої влади та начальників залізниць розглядати та вирішувати конкретні проблеми», – зауважив Олександр Іванько.

У свою чергу громадські організації взяли на себе зобов'язання організувати такі зустрічі та інформувати громадськість щодо роз’яснення стану справ у залізничний галузі із наявним пасажирським рухомим складом і відсутністю коштів на його кардинальне та істотне оновлення. «Ми готові взяти на себе зобов'язання організувати наші подальші зустрічі та побудувати їх так щоб це був дійсно конструктивний діалог», – зауважила представник молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» Марина Цапок.

Довідково. У червні 2012 р. на адресу Кабінету Міністрів України надійшло звернення представників всеукраїнських громадських організацій „Фундація регіональних ініціатив”, „Інститут Республіка” та Конфедерації вільних профспілок з пропозицією провести консультації з громадськістю щодо внесення змін до розкладу руху поїздів на Укрзалізниці

22 червня 2012 р. Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству інфраструктури забезпечити проведення консультацій з громадськістю з порушеного питання відповідно до пункту 7 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 3 листопада 2010 р. № 996.

 

версія для друку