українська російська англійська
Охочі зможуть мандрувати Львівщиною безкоштовно
07.07.2012 | 12:10
Львівська ОДА

Управління туризму та курортів головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації спільно з туристичним активом області впроваджуватимуть туристичний проект «Мандруй Львівщиною».

 В рамках проекту кваліфіковані екскурсоводи проводитимуть подарункові тематичні екскурсії по туристичних атракціях міста Львова та основних туристично-рекреаційних центрах області.

Туристичний проект започаткований з метою  промоції туристично-рекреаційного потенціалу Львівщини, розвитку внутрішнього туризму та покращення публічного доступу до якісної та достовірної інформації про унікальну та багату  історико-архітектурну та культурну спадщину, природно-кліматичні ресурси регіону та забезпечує ефективне виконання  Програми розвитку туризму та рекреації у Львівській області на 2011 – 2013 роки .

Проект впроваджуватиметься двома етапами: перший етап – тематичні екскурсії по туристичних атракціях міста Львова, другий етап – пізнавальні екскурсії по основних туристично-рекреаційних центрах області.

Для організації учасників акції у туристичні групи (20 – 25 осіб) можна звертатись   в управління туризму та курортів головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації за телефоном (032) 261 30 55 (контактні особи: Оксана Погорілко та Наталя Табака).

 

Довідково:

 

Період проведення: щонеділі, починаючи з 15.07.2012, впродовж липня – серпня 2012 року.

Місце зустрічі: біля головного входу в адміністративну будівлю Львівської обласної державної адміністрації за адресою: вулинниченка, 18 згідно з попереднім записом.

Початок екскурсії: 12:00 год.

Тривалість екскурсії: 2 - 3 год.

Вартість: БЕЗКОШТОВНО.

 

версія для друку