українська російська англійська
На розбудову оптових ринків сільгосппродукції планують виділити 246 млн. грн.
07.07.2012 | 15:39
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Щорічно сума коштів, яку держава виділяє на будівництво оптових ринків сільськогосподарської продукції, зростає. Лише в цьому році планується спрямувати 246 мільйонів гривень. Про це заявив директор Департаменту економічного розвитку та аграрного ринку Міністерства аграрної політики та продовольства Сергій Кваша.

«Значна сума коштів була використана на розбудову ринків протягом попередніх років. У 2010 році з державного бюджету була надана допомога в обсязі 36 мільйонів гривень. Минулого року ця сума становила вже 198 мільйонів, в 2012 році прогнозується, що ця сума сягне 246 мільйонів гривень», - повідомив Сергій Кваша.

Директор Департаменту зазначив, що торгівля на оптових ринках вигідна не лише покупцю, який може купити продукцію за справедливою ціною, але й виробникові.

«Оптовий ринок є місцем зустрічі виробника продукції і споживача. Тут є унікальна можливість, яка відсутня в торгівельних мережах – за товар відразу отримати гроші. У торговельних мережах існують розрахунки із розстрочкою платежів до 90 днів і багато інших умов», - зауважив фахівець.

Також Сергій Кваша підкреслив, що, розбудовуючи мережу оптових ринків сільгосппродукції по всій країні, держава створює сферу, в якій має формуватися ціноутворення, найбільш сприятливе для українського споживача.

версія для друку