українська російська англійська
Пошук резервів для наповнення бюджету - першочергове завдання органів Пенсійного фонду
07.07.2012 | 16:54
Прес-служба Пенсійного фонду

Активізувати роботу з органами виконавчої влади, контролюючими та правоохоронними органами, спрямовану на зростання зайнятості та легалізацію заробітної плати. Таке завдання поставив Голова правління Пенсійного фонду України Борис Зайчук перед керівниками головних управлінь Фонду на нараді 7 липня у Києві.

Учасники наради розглянули підсумки  роботи Пенсійного фонду України щодо наповнення бюджету у першому півріччі та завдання Національного плану дій на 2012 рік.

За оперативними даними, протягом першого півріччя  до Пенсійного фонду з усіх джерел фінансування надійшло 106,3 млрд. грн., з яких власні надходження становили 75,8 млрд. Це на 9,8 млрд. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням їх підвищень 13,6 млн. пенсіонерів.

Під час наради  йшлося також про підготовку  до створення  у Пенсійному фонді  України веб-порталу електронних послуг, як це передбачено  розпорядженням Кабінету Міністрів України № 401 від  25 червня 2012 року “Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”.

 Запровадження веб-порталу  передбачено з 1 жовтня 2012 року.

 

версія для друку