українська російська англійська
Проводиться транспортування до Росії постраждалих у ДТП на Чернігівщині
08.07.2012 | 10:53
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

За результатами спільної роботи російських та українських фахівців щодо визначення можливості транспортування до Росії постраждалих внаслідок ДТП на Чернігівщині, транспортабельними визнано 25 осіб, 3 особи визнано нетранспортабельними, вони продовжать перебувати в Чернігівській міській клінічній лікарні №2. Ще одна особа, що визнана транспортабельною, залишається в Україні у зв’язку зі слідчими діями.

Розпочато евакуацію постраждалих та загиблих до аеродрому у м. Ніжин, де літаками МНС Російської Федерації вони будуть доставлені до Росії. На літаку ИЛ-76 будуть доправлені 14 осіб, на літаку ЯК-42 – 11 постраждалих та 14 загиблих.

Нагадаємо, за оперативною інформацією Чернігівського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф станом на 19.00 07.07.12 внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася на автошляху Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, загинуло 14 осіб, з них одна дитина (17 років). В автобусі перебувало 43 особи, з них 2 водія.

Виклик до станції швидкої медичної допомоги надійшов 07.07.12 о 5 годині 17 хвилин. О 5 годині 38 хвилин перша бригада вже надавала допомогу на місці події. На місці події медична допомога надана 14 бригадами.

Постраждалих у кількості 29 осіб було госпіталізовано до лікарень міста Чернігова.

Робота проводиться спільно з фахівцями МНС України.

версія для друку