українська російська англійська
Протипожежна безпека у Київській області - на контролі спеціального підрозділу
09.07.2012 | 10:26
Київська ОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк у Вишгородському районі провів виїзну робочу нараду з начальником обласного управління лісового та мисливського господарства на чолі з Валерієм Цибулько, начальником управління з питань надзвичайних ситуацій Київської ОДА Миколою Секом та представниками головного територіального управління МНС у Київській області.

 Під час наради керівник Київщини зазначив, що сьогодні на території Київської області завдяки сумлінній праці кожного лісника та працівників мисливських господарств протипожежна безпека під контролем.

«Протипожежна безпека у Київській області знаходиться під контролем, - зазначив Анатолій Присяжнюк, - Незважаючи на високу температуру повітря, а сьогодні уже введено 4 клас пожежної безпеки, нам вдалося знизити кількість загорань порівняно з минулими роками у десятки разів. Наразі у кожному районі Київщини всі сили задіяні задля запобігання виникнення пожеж».

Сьогодні впроваджуються новітні технології моніторингу різних кліматичних умов. Так, у всьому світі, для подібних ситуацій застосовуються безпілотні літальні апарати з відео- та радіо- апаратурою, які дають можливість в режимі он-лайн спостерігати не тільки пожежну безпеку, а й стан посівних, розливу річок та інше.

У Київській області існує 32 пожежні вежі, які обладнані 9-ма камерами спостереження, які в свою чергу дають змогу вчасно реагувати на спалахи вогнища. Видимість таких камер складає від 30 до 50 кілометрів.

« Основною причиною виникнення пожеж у лісових зонах, залишається людський фактор, - наголосив Анатолій Присяжнюк. - Механізм єдиний - це заборонити, або максимально обмежити доступ до лісових господарств для транспортних засобів. Сьогодні в'їзд до лісових смуг області обмежений шлагбаумами».

Голова Вишгородської РДА Олександр Приходько зазначив, що у Вишгородському районі є спеціальні місця відпочинку, де закріплені відповідальні люди та працює спеціальна техніка. З кожним разом чистих місць на Вишгородщині стає більше - це і приваблює мешканців ближніх населених пунктів приїжджати на відпочинок.

Сьогодні у Київській області діють 13 офіційних зон відпочинку, які обладнані лавами, столиками, мангалами і навіть місцями для паркування, куди можна приїхати та культурну відпочити, не шкодячи навколишньому середовищу.

Під час поїздки голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк поцікавився кількістю транспортних засобів та запасів паливно-мастильних матеріалів на Вишгородщині.

«У Вишгородському районі працює 45 пожежних машин, 20 пожежних систем, півтори сотні тракторів з плугами для розорювання смуг, - зазначив Валерій Цибулько. - Сьогодні Київщина забезпечена паливно-мастильними матеріалами».

З метою попередження виникнення торф'яних пожеж на Київщині створений підрозділ, який контролює ситуацію на місцях.

версія для друку