українська російська англійська
Закон про зайнятість населення сприятиме зменшенню безробіття
09.07.2012 | 11:13
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Прийняття Верховною Радою нового закону про зайнятість населення – надзвичайно важливий крок для побудови в Україні сучасного ринку праці з урахуванням кращих світових стандартів. Про це заявив національний координатор Міжнародної організації праці (МОП) в Україні Василь Костриця.

«Цей Закон матиме позитивний вплив на розвиток сучасного ринку праці, підготовку міцного фундаменту для забезпечення зайнятості населення та скорочення безробіття в Україні», - зазначив представник МОП в Україні.

Василь Костриця наголосив, що закон підготовлений за активної участі експертів Міжнародної організації праці, які надавали технічну та інформаційну допомогу Міністерству соціальної політики. За його словами, закон не тільки містить основні положення відповідних Конвенцій Міжнародної організації праці, але й враховує найкраще законодавство та практики багатьох країн світу.

Також Василь Костриця зазначив, що представники МОП мають намір поширювати український досвід у світі, зокрема серед тих країн, які вдосконалюють власне законодавство про зайнятість.

«Важливо також підкреслити, що підготовка та ухвалення закону є першим важливим кроком з реалізації Національної Тристоронньої Угоди з питань зайнятості та робочих місць, підписаної Урядом, представниками профспілок та об’єднань роботодавців 1 червня цього року», - наголосив координатор МОП в Україні. 

 

версія для друку