українська російська англійська
Військові вертолітники доставили постраждалу під час пожежі жінку в Донецьк
09.07.2012 | 11:53
Прес-служба Міністерства оборони

8 липня вертоліт Мі-8МТ 11-го полку армійської авіації 79-ї окремої аеромобільної бригади Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується на Херсонщині, оперативно доставив з Миколаєва до Донецька обгорілу на пожежі жінку.

В ніч з суботи на неділю під час пожежі, що сталася в селищі Фрунзе Доманівського району Миколаївської області, постраждала родина: жінка та її двоє дітей отримали опіки відповідно 1 і 3-го ступеня тяжкості. Для порятунку жінки було потрібно якомога швидше доставити  її до опікового центру Донецька.

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Володимир Замана дав оперативне розпорядження, після чого  вертоліт Мі-8МТ, який ніс чергування в системі пошуково-рятувального забезпечення, вилетів до Миколаєва для виконання поставленого завдання.

Керував повітряним судном екіпаж під командуванням майора Євгена Вільчинського. Прибувши о 13.54 в Миколаїв, екіпаж взяв на борт постраждалу жінку і в 17.21 доставив її в аеропорт Донецька, звідки її було транспортовано до опікового центру.

 

версія для друку