українська російська англійська
Школярі з України вразили європейських учених-ядерників
09.07.2012 | 12:54
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Європейським центром ядерних досліджень (ЦЕРН) у рамках міжнародного освітньо-наукового проекту «Сучасна наука та суспільство» з 27 червня до 2 липня 2012 року у м. Женева (Швейцарська Конфедерація) провели наукову школу з фізики для школярів–вихованців МАН.

У заході взяли участь учні 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів – переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділеннях технічних і комп’ютерних наук, фізики, астрономії.

Під час поїздки юні астрономи ознайомилися з перспективними напрямами наукових досліджень у галузі фізики високих енергій, відвідали наукові центри та експериментальні лабораторії Європейського центру ядерних досліджень, побували на екскурсії в музеях ЦЕРНу, Музеї історії науки, Музеї «Рат» і Музеї природничих наук міста Женеви. Також для МАНівців організовано ряд лекційних та практичних занять за участю провідних науковців ЦЕРНу, творчі зустрічі з науковцями.

Учні МАН вразили науковців Європейського центру ядерних досліджень своїми знаннями й допитливістю. Керівництво ЦЕРНу в особі голови освітніх програм Міка Сторра висловило побажання розширювати й поглиблювати співпрацю з Малою академією наук України.

версія для друку