українська російська англійська
Кількість загиблих на воді в період купального сезону зменшилась на 20%
09.07.2012 | 15:05
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

В Україні протягом купального сезону, з початку травня, кількість загиблих на воді зменшилась на 20% в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року (501 загиблий проти 631 у 2011). Загальна кількість загиблих на воді протягом року зменшилася на 13% (829 осіб проти 946 у 2011 році). Про це під час брифінгу повідомив заступник Директора Департаменту управління  рятувальними силами Микола Чечоткін.

Він також повідомив, що за минулий тиждень в Україні сталося 1672 надзвичайні події. Всі випадки були забезпечені оперативним реагуванням підрозділів МНС, внаслідок чого врятовано 89 осіб. Протягом минулого тижня в Україні виникло 1700 пожеж, під час яких було врятовано 28 осіб, 381 будівля та 33 одиниці техніки.

У період, коли в країні утримується найвищий рівень пожежної небезпеки, особливу увагу необхідно приділяти попередженню пожеж в екосистемах. М. Чечоткін повідомив, що  в Україні з початку року зафіксовано 6,5 тис. пожеж в екосистемах, з них 1013 – в лісах. При цьому переважна більшість виникає на відкритих місцевостях внаслідок спалювання сміття та сухої рослинності. Найбільше пожеж зафіксовано у Херсонській, Дніпропетровській, Луганській, Харківській, Київській та Сумській областях.

«МНС вживає всі необхідні засоби і сили для гасіння подібних загорань. Наразі немає жодної пожежі, яка б переросла в надзвичайну ситуацію. На сьогодні основні пріоритети МНС – забезпечення ефективного реагування та протидії пожежам в екосистемах. Другий пріоритетний напрямок нашої діяльності – надання допомоги громадянам під час надзвичайних подій на водних об'єктах», - наголосив М. Чечоткін.

 

версія для друку