українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив газифікувати кримське село Андріївка
09.07.2012 | 15:23
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Доручення газифікувати село Андріївка Севастопольського району дав Прем'єр-міністр Микола Азаров під час відвідин ТОВ «Качинський+» в рамках своєї робочої поїздки в АР Крим.

«Керівник господарства ТОВ «Качинський+» назвав проблему газифікації населеного пункту. Ми цю проблеми вирішимо. Завдання таке керівнику Севастополя я вже дав, а фінансово ми допоможемо», - сказав Микола Азаров.

Прем'єр-міністр зазначив, що задоволений від побаченого в ТОВ «Качинський+». «Ми разом подивилися, гарне господарство, добротне, яке спеціалізується на вирощуванні фруктів і винограду», - зазначив він.

Глава Уряду також підкреслив, що його порадував рівень зарплати працівників господарства: «Зарплата у працівників непогана, в межах 3 тис. грн.».

У той же час, говорячи про проблему збереження фруктів, він зазначив, що в цьому господарстві немає сучасних овоче- і фруктосховищ, і на це треба звернути увагу. Прем'єр-міністр при цьому нагадав, що урядова програма будівництва сучасних овочесховищ передбачає компенсацію з боку держави практично до половини витрат господарства.

«Ще раз хочу звернути увагу, що рік для Криму видався непростим. Погода піднесла нам чергову проблему. Тому завдання - вирощувати морозостійкі сорти і стійкі до посухи. Я задоволений тим, що бачив, позитивні зрушення очевидні», - підсумував Прем'єр-міністр.

 

версія для друку