українська російська англійська
На Сумщині розпочала роботу сучасна швейна фабрика
09.07.2012 | 18:53
Сумська ОДА

У селі Коровинці розпочала роботу сучасна швейна фабрика

«Розвиток інфраструктури цього села – яскравий приклад реалізації однієї з ініціатив голови обласної державної адміністрації Юрія ЧМИРЯ – принципу соціальної відповідальності бізнесу, коли підприємці вкладають у розвиток територій, на яких працюють», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

 «Нині до роботи залучено 20 осіб, проте після повної реконструкції приміщень і завершення оснащення на фабриці працюватимуть понад 200 робітників», – зазначив ініціатор створення підприємства, депутат Сумської обласної ради Олександр САЄНКО.

На разі триває підготовка приміщень фабрики до розміщення у них виробництва, зокрема, розпочато завезення сучасної німецької техніки.

Через кілька місяців у селі виготовлятимуть брендовий одяг. Відтак, робочими місцями буде забезпечено не лише мешканців села Коровинці, а й сусідніх.

Це не єдиний приклад відповідальності бізнесу за розвиток території. Завдяки інвесторам, у селі Коровинці розпочався ремонт освітлення центральної вулиці, будівництво нового цеху з виробництва будівельних блоків, відновлено роботу конопляного заводу, що зупинився ще у 2007 році.

 

версія для друку