українська російська англійська
Держфінмоніторинг України бере участь у засіданні Егмонтської групи
10.07.2012 | 09:22
Прес-служба Державної служби фінансового моніторингу

10 липня Голова Державної служби фінансового моніторингу України Сергій Гуржій з робочою поїздкою відбув до міста Санкт-Петербург (Російська Федерація).

Програмою передбачено, що Голова Держфінмоніторингу України прийме участь у 20-му Пленарному засіданні Егмонтської групи фінансових розвідок, яке проходитиме 9-13 липня.

Слід зазначити, що Держфінмоніторинг України є членом Егмонтського Комітету – керівного органу Егмонтської групи.

В рамках поїздки Голова Державної служби фінансового моніторингу України Сергій Гуржій планує провести двосторонні переговори з керівниками підрозділів фінансових розвідок інших країн з питань співробітництва та обміну інформацією у сфері протидії відмиванню доходів одержаних злочинним шляхом та фінансуванню тероризму. Також планується підписання угод з питань співробітництва з підрозділами фінансових розвідок Греції, Єгипту, Таджикистану, Індонезії, Фінляндії, ОАЕ та Росії.

В ході Пленарного засідання передбачено участь у засіданнях робочих груп Егмонтського Комітету, представлення результатів роботи Експертної групи щодо підготовки змін до Егмонтських статутних документів з урахуванням нової редакції Рекомендацій FATF у ході засідання Егмонтського Комітету, участь у навчальних засіданнях щодо розгляду регуляторних питань сектору нерухомості та співробітництва з правоохоронними органами та органами по боротьбі з корупцією тощо.

Довідково. Егмонтська група (ЕГ) - це офіційна міжнародна організація, яка налічує 127 членів, які підключені до єдиної захищеної мережі з обміну інформацією. Членство в ЕГ є однією з вимог рекомендацій FATF.

Держфінмоніторинг України є членом Егмонтської групи з 2004 року. При цьому представник Держфінмоніторингу України є членом Егмонтського Комітету – керівного органу Егмонтської групи.

Більш детальна інформація про Егмонтську групу на сайті www.egmontgroup.org

 

версія для друку