українська російська англійська
Поштовики організували в "Артеці" пізнавальні уроки для дітей-сиріт
10.07.2012 | 10:20
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У рамках VII Міжнародного благодійного конкурсу-фестивалю «Щасливі долоні» для талановитих дітей-сиріт, які відпочивали в Міжнародному дитячому центрі «Артек», Укрпошта організувала пізнавальну програму «Світ пошти».

Упродовж 3–6 липня 2012 року понад 60 школярів від 9 до 16 років дізнавалися про цікавий і загадковий світ філателії під час спеціальних уроків, які для них проводили поштовики. Діти ознайомилися з філателістичними колекціями відомих філателістів Криму, взяли участь в майстер-класах з виготовлення листівок, навчилися  зашифровувати й розшифровувати інформацію різними способами.

Поштовики також організували конкурс на кращий малюнок до марки «Моя улюблена Україна», за підсумками якого було організовано виставку найцікавіших робіт. Авторитетне журі, до складу якого увійшли представники керівництва «Артеку», Кримської дирекції Укрпошти та філателісти Криму, визначило переможців конкурсу. Призові міста посіли: Альона Панасюк (14 років) з Вінничини – І місце, Марія Юрчикова (13 років) з Києва – ІІ місце, Мар’яна Гаршина (12 років) з Харківщини – ІІІ місце.

Переможцем конкурсу в номінації «Найоригінальніший малюнок» став Володимир Черлака (9 років) з Львівщини, а «Приз глядацьких симпатій» отримала робота Ірини Полякової (14 років) з Хмельниччини.

 

 

 

 

 

версія для друку