українська російська англійська
На Луганщині функціонує 31 підприємство, де створено понад 2 тис. робочих місць
10.07.2012 | 12:04
Луганська ОДА

Завдяки реалізації обласних програм, розроблених в рамках відповідних законів України та постанов КМУ, на Луганщині розпочало роботу 31 підприємство та виробництво, на яких створено більше двох тисяч робочих місць. Про це заявив на брифінгу для ЗМІ заступник голови Луганської облдержадміністрації Анатолій Репицький. Він підкреслив, що забезпечення зайнятості населення вуглевидобувних регіонів Луганщини – один з пріоритетів в роботі обласної влади, якому вона приділяє багато уваги.

В Луганській області існує гостра проблема зайнятості населення у зв’язку із закриттям вуглевидобувних підприємств. З 2005 по 2011 рік було ліквідовано 14 шахт, в процесі ліквідації знаходиться 37.

У зв’язку з такою ситуацією були затверджені Програма створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вуглевидобувних районів області на 2010-2011 роки та Програма створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вуглевидобувних районів та міст області на 2011 рік.

Відповідно до цих Програм були визначені підприємства-переможці конкурсу бізнес-планів, власники яких мають обов’язки щодо створення в вуглевидобувних районах області нових робочих місць.  Так, станом, на 1 липня 2012 року нові робочі місця створено на ТОВ «КАН–ТРАНС» – 194 робочих місця, на МПП «Виробничо-комерційна фірма «Стронг» – 133, ТОВ «Швейна фабрика виробничо-торговий дім «Олександра» – 45, ПП «ВІАТ-К» – 68. 

 

версія для друку