українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Влада забезпечить умови для соціальної адаптації інвалідів
10.07.2012 | 15:07
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Заходи з працевлаштування та соціальної адаптації громадян з особливими потребами - один із найважливіших пріоритетів діяльності Кабінету Міністрів України. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні журналістам після ознайомлення з роботою Луганського міжрегіонального центру професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації інвалідів.

«Проблема, на яку зараз потрібно звернути увагу, - це соціалізація тих людей, які отримали інвалідність. Зокрема, потрібно посилити навчання цих людей новим професіям. Інвалід не повинен сидіти вдома, якщо дозволяє стан здоров'я, йому потрібно працювати, перебувати в колективі. Це дуже важливо для такої людини», - заявив Сергій Тігіпко.

Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що в законі про зайнятість, який був прийнятий Верховною Радою минулого тижня, передбачений комплекс заходів, які будуть стимулювати працевлаштування інвалідів. «При створенні робочих місць для інвалідів, підприємства будуть отримувати на рік звільнення він сплати єдиного соціального внеску. Я вважаю - це дуже сильний стимул», - зазначив Сергій Тігіпко.

Він також підкреслив, що зараз перед Урядом стоїть завдання донести зміст закону про зайнятість до роботодавців з тим, щоб вразливі категорії населення на ринку праці не відчували проблем при працевлаштуванні.

За словами Сергія Тігіпка, в цьому питанні Уряд буде працювати разом з громадськими організаціями.

 

версія для друку