українська російська англійська
На Херсонщині впроваджуватимуть інвестиційні проекти з будівництва сонячної електростанції
10.07.2012 | 17:03
Херсонська ОДА

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк провів робочу зустріч із президентом компанії «ROLSTON Invest a.s Саймоном Лекехел Юнесом (Чеська Республіка). У ході зустрічі сторони обговорили шляхи подальшого співробітництва в енергетичній сфері.

Зокрема, були розглянуті питання щодо впровадження інвестиційних проектів з будівництва сонячної електростанції у Херсонській області. За словами голови облдержадміністрації, найближчим часом буде створена робоча група, яка супроводжуватиме цей проект та вирішуватиме усі проблемні питання, у тому числі й ті, що стосуються отримання необхідних дозвільних документів на будівництво.

 У свою чергу представники компанії «ROLSTON Invest a.s.» (Чеська Республіка) проведуть ряд зустрічей на Херсонщині, аби на власні очі переконатися у потужностях регіону та сприятливому інвестиційному кліматі. Адже згідно з рейтингом КМУ Херсонська область у 2011 році посіла 3  місце за обсягом залучених до регіону інвестицій.    

  Довідка. Протягом багатьох років Чеська Республіка є торговим партнером Херсонської області. Так, у 2011 році до Чехії було експортовано товарів на 6,3 млн. дол. США, що становить 1,8% від загального обсягу експорту товарів області.

Станом на 01 січня 2012 року загальний обсяг вкладень з Чехії до економіки області становить  401,9 тис. дол. США і складає 0,2% до загального обсягу інвестицій в регіон. У загальному обсязі вкладень найвагомішу частку близько 98% складають інвестиції у діяльність транспорту та зв’язку.

Приріст прямих іноземних інвестицій за 2011 рік склав 155,3 тис. дол. США, або 163% до обсягів на початок року.

 

 

версія для друку