українська російська англійська
Буковина отримає більше 1 млн.грн.на забезпечення житлом "чорнобильців"
10.07.2012 | 17:47
Чернівецька ОДА

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць сьогодні, 10 липня, провів засідання Консультативної ради з питань вирішення соціальних проблем громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На засіданні йшлося про розподіл передбачених держбюджетом коштів на забезпечення «чорнобильців» житлом, і, за інформацією в. о. начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Юрія Півня та начальника територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області Едуарда Братка, цьогоріч регіон має отримати ці цілі з держбюджету 1 млн. 27 тис. гривень.

Георгій Галиць доручив Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 20 липня підготувати зміни до відповідного розпорядження облдержадміністрації з урахуванням вимог порядку забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи житлом, визначеного урядовою постановою. За виділені кошти в поточному році отримають житло чотири сім'ї. Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Анатолій Дудка проінформував членів Консультативної ради про порядок формування обласного реєстру забезпечення житлом«чорнобильців» та розповів про потребу в забезпеченні житлом серед цієї категорії буковинців. Ці питання обговорювалися з врахуванням думок керівників та активістів громадських організацій «чорнобильців», які взяли участь у засіданні.

Консультативна рада погодилася з пропозицією голови обласного об’єднання «Чорнобильці Буковини» Олега Демченка щодо участі в процедурі придбання житла представників чорнобильської громадськості.

Георгій Галиць відзначив, що нині ситуація із забезпеченням житлом постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи жителів області дійсно складна - через недостатні обсяги фінансування вирішення житлового питання потребують в області 267 сімей. Він звернувся до присутніх на засіданні керівників структурних підрозділів та територіальних відомств органів виконавчої і представницької влади зробити все, щоб кошти, які передбачені бюджетом на поточний рік, були вчасно і в повному обсязі освоєні, а «чорнобильці» отримали житло.

 

версія для друку