українська російська англійська
Майже 177 тис. с/г машин пройшло обов'язковий технічний контроль
11.07.2012 | 09:16
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Для отримання точної та достовірної інформації з регіонів щодо технічного стану комбайнів, втрат зерна під час збирання зернових Державна інспекція сільського господарства України провела нараду з керівниками Управлінь технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки територіальних органів Держсільгоспінспекції на тему "Забезпечення виконання функцій управліннями технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки державних інспекцій сільського господарства в областях, містах Києві та Севастополі".

Зокрема, на нараді розглянуто питання щодо роботи територіальних органів Держсільгоспінспекції в частині технічного нагляду, а саме: виконання функцій з реєстрації та зняття з обліку машин, видачі на них реєстраційних документів, видачі посвідчень тракториста-машиніста; стану розроблення нормативно-правових актів, необхідних для діяльності територіальних органів Держсільгоспінспекції в частині технічного нагляду та охорони праці; забезпечення приміщеннями та зв’язком інспекторів технічного нагляду; забезпечення працівників інспекцій спеціалізованими автомобілями; стану проведення обов’язкового технічного контролю, підготовки планів перевірок суб’єктів господарювання та затвердження складів комісій з перевірок.

Крім того, розглянуто пропозиції та зауваження з вдосконалення електронної системи обліку машин.

Разом з тим, присутні проаналізували роботу Управлінь технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки за І півріччя 2012 р. Так, на початок липня 2012 року в Державних інспекціях сільського господарства на обліку перебуває 793,6 тис. тракторів та інших самохідних машин і механізмів.

За 6 місяців поточного року зареєстровано 18,9 тис. машин, здійснено 2,9 тис. перереєстрацій машин, а з обліку знято 9,3 тис., атестовано та переатестовано 15 тис. трактористів-машиністів. В цілому по Україні обов’язковий технічний контроль машин пройшло 176,7 тис. машин.

 

 

версія для друку