українська російська англійська
У Криму посилили заходи щодо забезпечення вільного доступу на пляжі
11.07.2012 | 09:40
Рада міністрів АРК

У Криму посилили заходи щодо забезпечення доступу кримчан і гостей півострова на пляжі загального користування та місця відпочинку. Відповідне рішення принято на засіданні кримського уряду 10 липня.

Відповідно до документа, профільним міністерствам і відомствам, органам місцевої влади доручено здійснювати моніторинг прийнятих рішень щодо встановлення плати за відвідування пляжів та заповідників, а також вжити заходів щодо скасування неправомірно встановленої плати за користування цими об'єктами.

Також органам виконавчої влади доручено забезпечити дотримання порядку у сфері торгівлі, в тому числі, розмістити куточки споживача і таблички із зазначенням відомостей про продавця.

Коментуючи дану постанову, Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов виділив три основні проблеми, які найбільше хвилюють відпочиваючих: зокрема, забезпечення доступності пляжів і місць відпочинку, несанкціоноване розміщення торгових точок вздовж набережних курортних регіонів і експлуатацію тварин.

Анатолій Могильов доручив місцевій владі навести порядок в цих питаннях і закликав правоохоронні органи посилити контроль у цій сфері. «Те, що відбувається, у великій мірі впливає на імідж Криму і тому в цій сфері необхідно наводити порядок. Цим потрібно займатися всім разом, - підкреслив глава виконавчої влади республіки. - Кожен, хто відповідає за дотримання закону в цьому питанні, несе персональну відповідальність».

версія для друку