українська російська англійська
Авіація готова надати допомогу жителям півдня та сходу України в разі пожежі
11.07.2012 | 10:04
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

Авіація Міністерства надзвичайних ситуацій чергує у південних та східних регіонах України з метою оперативного надання допомоги наземним силам у разі виникнення масштабних лісових пожеж. За необхідності літаки та вертольоти також залучаються до моніторингу лісових масивів з повітря для виявлення займань на початкових стадіях розвитку. Про це під час міжвідомчої селекторної наради «Про організацію протидії пожежам у природних екосистемах та інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони)» повідомив начальник Управління авіації та авіаційного пошуку та рятування МНС Микола Кушнірук.

Захід пройшов під головуванням заступника Міністра МНС Василя Квашука, за участі представників Департаменту управління рятувальними силами МНС, Українського гідрометеорологічного центру МНС, Управління авіації та авіаційного пошуку та рятування МНС, Департаменту цивільного захисту МНС, Державного агентства лісових ресурсів, а також Міністерства аграрної політики та продовольства. Участь у нараді також взяли начальники 27 Головних територіальних та Територіальних управлінь МНС в областях, Криму, містах Києві та Севастополі.

«Для виконання завдань з гасіння пожеж організовано чергування екіпажів на літаках АН-32П та вертольотів Мі-8МТ з водозливними пристроями для посилення наземних сил гарнізонів Оперативно-рятувальної служби МНС України у східних та південних областях на період з 2 липня по 31 жовтня», - сказав під час засідання М. Кушнірук. Він також додав, що техніка базується у Ніжині (Чернігівська область), Харкові, Луганську та Сімферополі.

Начальник Управління відзначив, що ефективність боротьби з пожежами збільшується в рази у разі залучення авіаційної техніки. Він також наголосив на тому, що в разі необхідності авіація МНС може залучатися для транспортування постраждалих осіб.

 

версія для друку