українська російська англійська
Створено Громадську раду при Міненерговугілля
11.07.2012 | 10:54
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

10 липня 2012 року відбулися установчі збори Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.

На зборах були присутні заступник Міністра - керівник апарату Міненерговугілля Володимир Макуха, представники Ради найстаріших енергетиків, наукових установ і компаній паливно-енергетичного комплексу, експертних, громадських організацій та профспілок.

Учасники установчих зборів шляхом таємного голосування на рейтинговій основі обрали 25 представників громадськості до Громадської ради при Міненерговугілля.

Вітаючи учасників засідання, заступник Міністра - керівник апарату Міненерговугілля Володимир Макуха наголосив на важливій ролі Громадської ради у здійсненні державної політики у сфері ПЕК, відзначив високий професійний рівень обраних членів ради та побажав успіхів у конструктивній роботі.

«Міністерству дуже важливо мати постійний та конструктивний діалог з громадськістю. Сподіваємося, що Громадська рада буде ефективним інструментом та голосом громадськості у вирішенні важливих питань паливно-енергетичного комплексу», - сказав він.

Цього ж дня відбулося перше засідання Громадської ради, на якому було обрано її голову – Героя України, президента Асоціації «Укргідроенерго» Семена Поташника.

 

версія для друку