українська російська англійська
Микола Азаров: Необхідно більше уваги приділяти духовному і культурному вихованню на селі
11.07.2012 | 11:29
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що необхідно більше уваги приділяти духовному і культурному вихованню на селі. На цьому Глава Уряду  наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України.

«Дуже часто більше уваги концентрується на економічних проблемах села і, натомість, мало уваги приділяємо духовному і культурному вихованню і розвитку», - зазначив Микола Азаров.

За його словами, у цьому процесі величезна роль родини, але й не останню роль відіграє школа, заклади культури. Тому, відзначив Прем’єр-міністр, «можливо, Міністерству освіти і Міністерству культури потрібно підсилити цей напрямок при формуванні програм в загальноосвітній школі, підтримці осередків культури на селі».

«Допомога держави надзвичайно важлива ще й з точки зору соціального відродження села. Адже тільки разом із підвищенням зайнятості та рівня доходів зайнятих в аграрному виробництві створюються умови для по-справжньому цивілізованого життя на селі, розвитку інфраструктури», - підкреслив Глава Уряду.

Він зауважив, що це надзвичайно чутлива тема для селян, які хочуть мати впевненість, що вони зможуть на місці отримати якісну медичну допомогу, віддати дітей до дитячого садка чи школи. За словами  Миколи Азарова, необхідно покращувати і дорожню інфраструктуру, низька якість якої не тільки негативно впливає на якість життя людей, а й гальмує економічний розвиток сільських територій.

«І таку впевненість ми людям вже даємо. Споруджуються та оснащуються тисячі медичних закладів, шкіл, будуються і ремонтуються дороги», - сказав він.

 

 

 

версія для друку