українська російська англійська
Понад 200 квартир на Волині - під пільгові кредити
11.07.2012 | 11:00
ВОЛИНСЬКА ОДА

Програму пільгового кредитування житла на Волині уже розпочато. Визначено дві фінансові установи, які надаватимуть кредити. Це Волинське обласне управління «Укргазбанк» та філія Волинського обласного управління ВАТ «Державний ощадний банк України». Ще 4 банківські установи зголосилися взяти участь у Програмі, а саме: Волинське відділення - ПАТ «Укрсоцбанк», АТ Банк «Фінанси та кредит», Волинське відділення Львівської філії АТ «Брокбізнесбанк», Волинське відділення центральної філії ПАТ «Кредобанк». Серед потенційних замовників – 4 будівельні компанії з високим рівнем ділової репутації.

Як зазначив перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Башкаленко, для зручності громадян створено «єдине вікно», куди на сьогодні за інформацією та роз'ясненнями звернулось 198 громадян, подано 7 заяв на отримання пільгового кредиту та укладено З договори на позики.

Для участі в Програмі залучено 206 квартир у 7-ми житлових будинках, що вже затверджені Міжвідомчої комісії Мінрегіону України. Також на розгляд Міжвідомчої комісії область додатково надіслала клопотання щодо 11 незавершених житлових об'єктів з високим ступенем будівельної готовності, які будуть введені в експлуатацію у 2012 році та на 6 об'єктів введених в дію у 2011 році, в яких також є вільні від зобов'язань квартири.

Волинською облдержадміністрацією надіслано пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Порядку здешевлення іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, зокрема у частині збільшення обсягів забезпечення доступним житлом громадян упродовж 2012 року.

версія для друку